DÜZCE TSO YÖNETİMİ EMNİYET MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ
Haber
09 Haziran 2023 - Cuma 15:25 Bu haber 843 kez okundu
 
DÜZCE TSO YÖNETİMİ EMNİYET MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Düzce İl Emniyet Müdürü olarak atanan Yunus Emre Ünveren’i ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
DÜZCE TSO YÖNETİMİ EMNİYET MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Ziyarette Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Meclis Başkan Yardımcıları Murat Taştepe ve Metin Topal, Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Coşkun, Recep Ali Gelinoğlu, Meclis Üyeleri Cengizhan Veziroğlu, Metin Şişman, Murat Sert, Rasim Mercan ve Yunus Emre Gülay hazır bulundu.

Düzce İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren’e yeni görevinde başarılar dileyen Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Üyelerin huzur ve güven ortamında faaliyetlerini sürdürebilmelerindeki en önemli unsur olan Emniyet Müdürlüğü’nün iş dünyası açısından büyük önem arz ettiğini de sözlerine ekledi. 

Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar, İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren’e çiçek ve çikolata takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DÜZCE, TSO, YÖNETİMİ, EMNİYET, MÜDÜRÜ’NÜ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı