İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI...
Haber
18 Kasım 2021 - Perşembe 12:21 Bu haber 651 kez okundu
 
İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI...
Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Düzce İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’yle staj ve eğitim desteği konularını içeren iş birliği sözleşmesi imzaladı.
YAŞAM Haberi
 İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI...

Düzce İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nde gerçekleşen imza törenine; Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Özgür, Düzce İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Yıldız Altınkoç, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdem Akdemir ile Nüfus ve Vatandaşlık Programı Koordinatörü Öğr. Gör. Murat Üstünel katıldı.

İki kurumun koordineli şekilde çalışmaları ve Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’nün de onayı ile imzalanan protokol; Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Nüfus ve Vatandaşlık programı öğrencilerinin zorunlu stajlarını İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nde yapmaları, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nün de Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda bölüm derslerine eğitmen desteği sağlaması konularını kapsıyor.

Ziyaret esnasında iki kurum arasında geleceğe yönelik iş birlikleri ile Nüfus ve Vatandaşlık programı öğrencilerine katkı sağlayabilecek konular üzerinde de istişarelerde bulunuldu.

İmzalanan iş birliği protokolünün her iki kurum için de hayırlara vesile olmasını temenni eden Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından yapılan açıklamada; “Protokolün hazırlanması sürecinde yoğun gayret ve iş birlikleri sebebiyle Düzce İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Yıldız Altınkoç ile Meslek Yüksekokulumuz öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Murat Üstünel ve Öğr. Gör. Erdem Akdemir’e teşekkürü bir borç biliyoruz. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu olarak Üniversitemizin ‘Değer Üreten Üniversite’ sloganı çerçevesinde sektörün önde gelen kurumları ve yetkilileri ile ortaklıklarını artırarak devam ettirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İŞ, BİRLİĞİ, PROTOKOLÜ, İMZALADI...,
Yorumlar
Haber Yazılımı