İYİ BİR SEÇİM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİM
Haber
18 Mayıs 2023 - Perşembe 14:19 Bu haber 1206 kez okundu
 
İYİ BİR SEÇİM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİM
Düzce TV, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milletvekili seçilen Talih Özcan’ı Gündem özel programına konuk aldı. İlk defa canlı yayına çıkan Özcan, “ 2019 yılından beri adaylık için çalışmalar yapıyorum” ifadelerini kullandı.
SAĞLIK Haberi
İYİ BİR SEÇİM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİM

Mehmet İbrahimoğlu’nun hazırladığı duayen gazeteci Cihat Tutkun’un de katıldığı gündem özel programı bu hafta 3 siyasi parti temsilcisini de tek programda ağırladı. İlk olarak AK Parti Düzce Milletvekili seçilen Ercan Öztürk, daha sonra Bolu eski Ülkü Ocakları Başkanı ve Eski Bolu MHP İl Başkanlığı yapan Adem Evcil ile CHP Düzce Milletvekili seçilen Talih Özcan’ı konuk aldı.

Düzce TV ekranlarında dikkat çeken programda konuşan ve Düzce’de ilk defa Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milletvekili Seçilen Talih Özcan önemli açıklamalarda bulundu. Özcan şöyle konuştu, “ 2019 yılında Düzce’ye geldim. Milletvekili adayı olacağımı söyledim. Taşın altında benimde elim olsun diye düşündüm. Politikanın içerisinde olmadan 4 yıldan beri çalışmalar yaptım. Bu partiyi daha nasıl büyütebilirim diye çalışmalar yaptım. Alan çalışmaları yaptım. Partiyi büyütmeyi planladım. 35 bin civarında oy alan bir parti vardı. Ben 1 vekil değil birkaç milletvekili almayı planladım. Aşağı yukarı 135 köye gittim. Bu köylerde çalışmalar yaptım. Genel merkezimiz Düzce’de 1. Sıra adayı olarak beni gösterdi. İyi Bir Seçim Çalışması Gerçekleştirdim. Kamuoyu’da beni iyi bir şekilde tanıdı” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, BİR, SEÇİM, ÇALIŞMASI, GERÇEKLEŞTİRDİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı