İYİ PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ İMAM HÜSEYİN FİLİZ, TMBB’DE DÜZCE’DEKİ İZLENİMLERİNİ ANLATTI.
Haber
03 Mart 2021 - Çarşamba 12:22 Bu haber 757 kez okundu
 
İYİ PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ İMAM HÜSEYİN FİLİZ, TMBB’DE DÜZCE’DEKİ İZLENİMLERİNİ ANLATTI.
Şubat ayında esnaf, sanayici ve çiftçilerin sorunlarını dinlemek için Düzce’ye gelen İyi Parti heyetinde bulunan İyi Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, TBMM’de Düzce’deki İzlenimlerini Anlattı.
SAĞLIK Haberi
İYİ PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ İMAM HÜSEYİN FİLİZ, TMBB’DE DÜZCE’DEKİ İZLENİMLERİNİ ANLATTI.

İYİ Parti’nin İller bazında yaptığı çalışmalar kapsamında, Düzce’ye gelen ve 3 gün boyunca Düzce’de sanayici, esnaf ve çiftçilerle görüşerek, sorunlarını dinleyen heyet sorunları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde dile getirdi.

Heyetle birlikte Düzce’deki incelemelere katılan İyi Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, TBMM’de yaptığı konuşmada, şunları ifade etti, “ Geçtiğimiz hafta Düzce'nin Yığılca ilçesini ziyaret ettik. Her yerde olduğu gibi bir dokunduk bin ah işittik. Esnaf, çiftçi perişan. Ekonomik durumdan kaynaklanan göçe ilave olarak Yığılca'nın başka sorunları da var. Yığılca ve Düzce arasındaki yol -Sayın Erdoğan 2011 yılında bizzat söz vermiş olmuş olmasına rağmen- hâlen düzeltilememiş. Yığılca'dan köylere giden köy yolları on sekiz yıldır verilen sözlere rağmen tamamlanamamış. Her yıl yaşanan sel felaketleriyle mevcut yollar hızla bozulmakta ve köylere ulaşım büyük ölçüde aksamaktadır. Yığılca'da haddinden fazla taş ocağı ve çimento fabrikasıyla doğa katliamı yapılıyor. Yığılca coğrafi olarak bir çıkmaz sokak durumundadır. Yığılca'dan Yedigöller'e giden yol düzeltilerek Yığılca'nın turizm ve ticari hayatına canlılık getirilebilir ve ekonomik sebeplerle devam eden göç durdurulabilir diyor, Genel Kurulu saygıyla selamlıyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, GAZİANTEP, MİLLETVEKİLİ, İMAM, HÜSEYİN, FİLİZ,, TMBB’DE, DÜZCE’DEKİ, İZLENİMLERİNİ, ANLATTI., ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı