ÖMER ACAR HAYATINI KAYBETTİ...
Haber
26 Kasım 2021 - Cuma 19:39 Bu haber 1949 kez okundu
 
ÖMER ACAR HAYATINI KAYBETTİ...
Düzce Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in basın danışmanı, gazeteci, reklam ajansı sahibi Ömer Acar ikamet etmekte olduğu Antalya’nın Side ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.
YAŞAM Haberi
ÖMER ACAR HAYATINI KAYBETTİ...

Düzce merkeze bağlı Çınarlı Köyü’nden Merhum Cambaz Abdüsselam’ın oğlu, Namık, Fatmet ve Ayşe’nin kardeşleri, Mukadder Acar’ın eşi, Ömer Acar vefat etti.

Düzce’de uzun yıllar Objektif Gazetesi’nde Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapan; daha sonra Düzce Belediye eski Başkanı Mehmet Keleş’in basın danışmanı ve daha sonra Reklamcılık (ACR REKLAM) yapan evlenmesinin ardından bir müddet sonra Antalya Manavgat’a (Side’ye) yerleşen Ömer Acar, Side’de de çok sevilen ve saygı duyulan bir kişi olarak tanınıyordu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun (TGF) olağan genel kuruluna katılmak için Antalya’nın Alanya ilçesi’ne giden Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ve Genel Sekreter Cihat Tutkun’la da görüşen Ömer Acar; aradan geçen 1 ay sonra aniden rahatsızlanarak hayatını kaybetmesi bölgede büyük üzüntüyle karşılandı.

ÖMER ACAR 27 KASIM CUMARTESİ 11.00’DA DEFNEDİLECEK

Kalp krizi sonrası hayatını kaybeden İş İnsanı Ömer Acar, Cumartesi günü, saat:11.00’da doğum yeri olan Düzce merkeze bağlı Çınarlı Köyü’nde kılınacak cenaze namazının ardından aynı köy mezarlığına defnedilecek.

Düzce Kent Dergisi ailesi olarak gazetemizin gururu Ömer Acar’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet; Acar ailesine ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.        

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖMER, ACAR, HAYATINI, KAYBETTİ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı