ŞEHİDİMİZ DOĞUM GÜNÜNDE MEVLİD İLE ANILDI...
Haber
11 Ekim 2021 - Pazartesi 10:00 Bu haber 489 kez okundu
 
ŞEHİDİMİZ DOĞUM GÜNÜNDE MEVLİD İLE ANILDI...
Düzce Belediyesi ile Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Van'ın Bahçesaray ilçesindeki çığ felaketinde şehit olan Uzman Çavuş Özgür Işık’ın 29. yaş gününde Mevlid-i Şerif okutuldu.
YAŞAM Haberi
ŞEHİDİMİZ DOĞUM GÜNÜNDE MEVLİD İLE ANILDI...

2020 yılının Şubat ayında Van'ın Bahçesaray ilçesinde meydana gelen çığ felaketinde şehit olan Uzman Çavuş Özgür Işık’ın 29’uncu doğum günü nedeniyle Düzce Belediyesi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Mevlid-i Şerif okutuldu.

Şehidin adının verildiği Hamidiye Mahallesindeki ilkokulun bahçesinde düzenlenen etkinliğe Düzce Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Ercan Öztürk, Hamidiye Mahallesi Muhtarı Mensur Bilgin ile şehidin babası Arslan Işık annesi Raziye Işık, eş dost ve akrabaları ve mahalle sakinleri katılım sağladı.

Düzce Belediyesi tarafından vatandaşlara kolonya ve şeker ikramında bulunulurken, Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başlayan programda tüm şehitlerimiz için dualar edildi. Program, şehidin ailesi tarafından verilen yemekle sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHİDİMİZ, DOĞUM, GÜNÜNDE, MEVLİD, İLE, ANILDI...,
Yorumlar
Haber Yazılımı