SEVİLEN BAŞKAN TEKRARDAN SEÇİLDİ...
Haber
20 Temmuz 2021 - Salı 13:41 Bu haber 189 kez okundu
 
SEVİLEN BAŞKAN TEKRARDAN SEÇİLDİ...
SS Karatavuk Köyü Tarımsal Kalkındırma Kooperatif Genel Kurul Başkanlık seçimi yapıldı. 3 Adayla girilen seçimlere geçmiş dönem başkanlık yapan Burhan Aydın tekrardan başkan seçildi.
GÜNDEM Haberi
SEVİLEN BAŞKAN TEKRARDAN SEÇİLDİ...

Akçakoca’nın Karatavuk köyünde gerçekleştirilen  seçimlere 3 aday ile girildi.200 Üyenin oy kullandığı seçimlerde aynı zamanda muhtar olan Burhan Aydın, kooperatif başkanı seçildi. Burhan Aydın, 2008-2018 tarihleri arasında 10 yıl başkanlık yapmış, 2 yılda kendisi isteyerek ayrılmıştı. Ancak köylünün büyük çoğunluğu tekrardan başkan görmek istemesi neticesinde seçimlere girdiği öğrenildi.

Güven tazeleyen Burhan Aydın, seçildikten sonra yaptığı açıklamada,şunları söyledi “Kooperatif başkanlık seçiminde bana destek olan olmayan tüm üyelere köy halkıma ayrıca uzaktan yakından arayan gerek sosyal medyadan mesaj gönderen herkese çok teşekkür ederim benden önceki dönemde bu zorlu görevi imkanları dahilinde yönetmeye çalışan kooperatif başkanı ve üyelerinede yeni hayatta başarılarının devamını dilerim bana layık gördüğünüz bu kooperatif başkanlığını ben ve ekibim en iyi yerlere getirmek için mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın hepinize çok teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle”

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEVİLEN, BAŞKAN, TEKRARDAN, SEÇİLDİ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı