SÖNMEZOĞLU ŞİRKETLER GRUBU’NDAN DÜZCESPOR’A BÜYÜK DESTEK…
Haber
10 Şubat 2021 - Çarşamba 11:58 Bu haber 1083 kez okundu
 
SÖNMEZOĞLU ŞİRKETLER GRUBU’NDAN DÜZCESPOR’A BÜYÜK DESTEK…
Düzcespor’a Hatıra Bilet Kampanyasında destekler devam ediyor. Sönmezoğlu Şirketler Gurubu kampanyaya bizde varız diyerek 200 bilet ile katılım sağladı.
SPOR Haberi
SÖNMEZOĞLU ŞİRKETLER GRUBU’NDAN DÜZCESPOR’A BÜYÜK DESTEK…

Seyircisiz oynanan maçlar nedeni ile kulüplerin sıkıntı yaşamasından dolayı Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulunun almış olduğu karar doğrultusunda başlatılan Hatıra Bilet Kampanyasına  merkez ve ilçelerde bulunan firmalardan destekler devam ediyor.

Boğaziçi Beldesinde bulunan Sönmezoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Eş Başkanları Serkan ve Sinan Sönmezoğlu ile birlikte, Karadenizliler Fındık Kenan Sönmezoğlu, başlatılan kampanyada bizlerde olmak istiyoruz diyerek 200 bilet ile Düzcespor’a destek oldular.

Sönmezoğlu Şirketler Grubu adına duygularına dile getiren Eş Başkanlardan Serkan Sönmezoğlu, iş insanlarını Düzcepor’a destek olmaya davet ederek şunları söyledi, “Bu kampanyanın Düzcespor’a ve takıma faydalı olacağını düşünüyorum. Bütün Düzceslileri ve iş insanlarını bu kampanyaya davet ediyorum. Bizlerde Sönmezoğlu Şirketler Gurubu olarak Düzcespor’un ve Başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun yanındayız”

Kaynak: Editör:
Etiketler: SÖNMEZOĞLU, ŞİRKETLER, GRUBU’NDAN, DÜZCESPOR’A, BÜYÜK, DESTEK…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı