SOSYETE PAZARI CUMA GÜNÜ AÇILIYOR...
Haber
06 Temmuz 2021 - Salı 11:25 Bu haber 803 kez okundu
 
SOSYETE PAZARI CUMA GÜNÜ AÇILIYOR...
Düzcespor Kulüp yönetimi tarafından düzenlenen Ucuz Giyim Pazarı 9 Temmuz Cuma günü Camikebir mahallesi eski filim platosu saat kulesi yanında açılacak. Ucuzluk pazarı sadece Cuma günleri açık olacak.
EKONOMİ Haberi
SOSYETE PAZARI CUMA GÜNÜ AÇILIYOR...

Düzcespor Kulübü tarafından düzenlenecek olan ucuz giyim pazarı için geri sayım başlıyor.  Yerel esnafa yeni iş gücü imkanları yaratmak ve Düzcespor’a gelir elde etmek  için düzenlenecek Ucuz giyim pazarının tüm organizasyonu Düzcespor tarafından yapılacak. Civar illerde ve ilçelerde tanıtım ve reklamı yapılan ucuz giyim pazarı için öncelik Düzceli esnafların olacak.  Düzceli esnaflardan gelen talep doğrultusunda kota dolması halinde dışarıdan yabancı esnaf katılmayacak.

Pandemi sürecinde ekonomik ve psikolojik sıkıntılar yaşayan Düzceliler için hem rahatça ve ucuza alışveriş yapabileceği bir etkinlik olan Ucuz Giyim pazarı, Düzceli esnaflar için de bir nefes olacak. Özellikle civar il ve ilçelerden pazara gelecek olan vatandaşlarla, sadece Pazar esnafı değil, tüm Düzce esnafı rahat bir nefes alacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SOSYETE, PAZARI, CUMA, GÜNÜ, AÇILIYOR...,
Yorumlar
Haber Yazılımı