VALİ ATAY'DAN DİNAMİK DENETLEME...
Haber
04 Mart 2021 - Perşembe 12:36 Bu haber 615 kez okundu
 
VALİ ATAY'DAN DİNAMİK DENETLEME...
Dünya’yı etkisi altına alan covid 19 virüsü beraberinde denetimleri de getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başlattığı normalleşme süreci kapsamın da cafe ve restorantlar açıldı. Düzce Valisi Cevdet ATAY ve beraberin de ki heyet şehir merkezinde ki esnafı gezerek denetimler gerçekleştirdi.
GÜNDEM Haberi
VALİ ATAY'DAN DİNAMİK DENETLEME...

Tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de kendini gösteren covid 19 virüsü sebebi ile uzun süre kapalı kalan cafe ve restorantlar geçtiğimiz günler de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı normalleşme süreci ile açılmıştı. Bu kapsam da Düzce Valisi Cevdet ATAY İstanbul caddesi başta olmak üzere Spor sokak ve Gaziantep caddesi üzerinde ki cafe ve restoran işletmelerini gezerek denetim gerçekleştirdi. Denetim’de 50 oranın da müşteri alma zorunluluğu olan işletmelerin müşteri kapasitelerini soran ATAY, işletme sahiplerine bu kurala uymaları yönün de uyarılar da bulundu.

Düzce’nin turuncu kategori’de olduğunun altını çizen ATAY '' İlimizi daha iyi seviyelere taşımak için tedbirlere daha sıkı sarılmamız gerekiyor''dedi.

Denetim’de kendisini takip eden basın mensuplarını da unutmayan ATAY gazetecilere ikram’da bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, ATAY'DAN, DİNAMİK, DENETLEME...,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı