• Algı Operasyonu tutmadı

  Algı Operasyonu tutmadı

  17 Şubat 2019
  Düzce’de bazı kesimler tarafından “Düzce’de ittifak olacak” şeklindeki algı operasyonlarına yanıt Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinden geldi.

   
  | Devamı

  31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde Düzce kamuoyuna bazı kesimler tarafından “Düzce’de ittifak olacak, MHP adayını çekecek” şeklinde algı operasyonu yapılmaya çalışıldı. Algı operasyonu yapanlara cevap Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinden geldi. Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın yaptığı açıklamada “ Düzce’de ve Bolu’da ittifak olmayacak” ifadelerini kullandı.  Yalçın, "MHP, Bolu ve Düzce'de kesinlikle aday gösterecektir. Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli, kendisinin seçim çalışmalarında kullandığı "Seçim Otobüsünü", Bolu Belediye Başkan Adayımız İbrahim Doğan'ın seçim çalışmalarında kullanması için, Bolu iline göndermiştir. Buradan açık ve net söylüyorum; Bolu ve Düzce illerinde ittifak olmayacaktır" şeklinde konuştu.

  Düzce’de ittifak olmayacağının sinyalleri Genel Merkez tarafından daha önce de verilmişti. Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın seçim çalışmalarına destek olmak amacıyla MHP MYK Üyesi ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin avukatı Av. Abdullah Bahadır Alperen Düzce’ye gelmişti. Düzcelilerden Başkan Adayı Erdoğan Bıyık adına bizzat oy isteyen Alperen, ittifak olmayacağı yönünde de seçim çalışmaları kapsamında açıklamalarda bulunmuştu.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 590 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.