• BAŞKAN ÖZLÜ, MÜDÜRLER İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

  BAŞKAN ÖZLÜ, MÜDÜRLER İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

  22 Temmuz 2019
  “İNSAN ODAKLI HİZMET ÜRETECEĞİZ”

   
  | Devamı

  65. Hükümet bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, birim müdürleri ile bir araya geldi.

  Geçtiğimiz günlerde belediye birim müdürlerinde geniş çaplı revizyona giden 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yeni müdürler ile ilk toplantını yaptı. Yeni görevlerinde birim müdürlerine başarılar dileyen Başkan Özlü “Yoğun bir tempo bizleri bekliyor. Önümüzdeki dönemde birlikte çalışacağız. Vatandaş odaklı çalışmalara imza atacağız. Yapacağımız işlerde vatandaşlarımızın memnuniyeti bizler için belirleyici olacak. İnsan odaklı hizmet edeceğiz, hayata geçireceğimiz projelerimiz var, mahalle sözleşmelerimiz var. Önümüzde ki süre zarfında verdiğimiz sözleri hayata geçirmek için çok çalışacağız” dedi.

  Cumayeri ve Akçakoca’da yaşanan afet ile ilgili birim müdürlerine teşekkür eden Başkan Özlü “İlk günden bu ana kadar afet bölgesinde vatandaşlarımızı yalnız bırakmadınız. Tüm ekipleriniz ile sahada yer aldınız. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 631 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.