• Birol Şahin Belediyeyi Devraldı

  Birol Şahin Belediyeyi Devraldı

  08 Nisan 2019
  31 Mart mahalli idareler seçimlerinde MHP’den Kaynaşlı Belediye Başkanı seçilen Birol Şahin, Erol Bayraktar’dan makamı devraldı.

   
  | Devamı

  Kaynaşlı Belediyesinde yapılan devir teslim töreninde eski başkan Erol Bayraktar, makamını ve belediyeyi yeni başkan Birol Şahin’e devretti. Törene MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve çok sayıda Kaynaşlı’lı vatandaş katıldı. Teslim töreninde makamını devretmeden kısa bir konuşma yapan Erol Bayraktar, “İlçemizde 31 Mart mahalli idareler seçimlerini kazanan Milliyetçi Hareket Partisi adayı Sn.Birol ŞAHİN'i tebrik eder, hayırlı hizmetler yapmasını temenni eder, başarılar dilerim. 5 yıl boyunca Belediye Başkanı olarak hizmet etmekten onur duyduğum , belediyeye kazandırdığımız ve piyasa alacaklarımızla birlikte artıda bir belediye devretmenin mutluğu, halkıma hizmette vicdanen rahatlığı içinde tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunarım. Dedi.


  Birol Şahin ise yaptığı konuşmasında, Erol başkanın Kaynaşlıya bir çok alanda hizmet ettiğini ve bundan sonra yola kendisinin devam edeceğini ifade ederek, “Erol Başkan ile hiçbir husumetimiz kavgamız olmadı. Yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz, bundan sonrada kendisinin tecrübelerinden yararlanacağız” dedi.


  Devir teslim töreninde belediye önünde bekleyen vatandaşlara hitabende konuşmalar yapıldı. Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkanı İlhami Cabaoğlu ve yeni başkan Birol Şahin, Kaynaşlı halkına hitap ederek seçilmelerinde katkısı olan tüm vatandaşlara teşekkür ettiler. Tören okunan duaların ve ikramların ardından sona erdi.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 514 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.