• BTP Düzce Belediye Başkan Adayları Karabük’te Tanıtılacak

  BTP Düzce Belediye Başkan Adayları Karabük’te Tanıtılacak

  08 Şubat 2019
  Yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmaları devam ediyor.

   
  | Devamı

  Bağımsız Türkiye Partisi Batı Karadeniz Bölgesi İl, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Karabük, Zonguldak, Bartın, Düzce, Bolu İllerinin Belediye başkan adaylarını

  10 Şubat 2019 Pazar Günü Karabük’de yapılacak aday tanıtım programı Özellikle Meltem Medya Grubu ve diğer ulusal ve yerel tv’lerden canlı yayınlanacak programla ilgili olarak, Bağımsız Türkiye Partisi Düzce İl Başkanı Gül Ali Keleşoğlu Yaptığı açıklamada;  ‘’Belediyecilik insanlara hizmet etme işidir Rant için değil Halk için yapılır.


  Belediye başkanı iktidar partisinden olursa iş yapar düşüncesinin çok yanlış olduğunu söyledi. Bunun büyük bir yalan olduğunu söyleyen Keleşoğlu "İktidar partisinden olmasa bile bir belediye başkanı isterse bulunduğu bölgenin en büyük hizmetini yapar diyerek seçime hazır olduklarını ve görev için halkımızdan icazet beklediğimizi ifade etmek isterim dedi ve ekledi 81 İL ve 957 ilçede seçime giren tek parti Bağımsız Türkiye Partisidir.Karabük, Zonguldak, Bartın, Düzce, Bolu İllerinin Belediye başkan adaylarını bu Pazar günü yapacağımız programla tanıtacağız. Türkiyenin en güçlü Partisi ve En güçlü Kadrosu BTP Kadrolarıdır Ülke genelinde her yerden aday gösteren tek siyasi parti.... "Bağımsız Türkiye Partisi'dir. Hayırlı olsun" dedi.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 978 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.