• Caboğlu’ndan Anneler Günü Mesajı...

  Caboğlu’ndan Anneler Günü Mesajı...

  11 Mayıs 2019
  Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Anneler günü ile ilgili yayımladığı mesajında, ``Annelerimiz yeri doldurulamaz varlıklarımızdır’’ dedi.

   
  | Devamı

  MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Anneler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Caboğlu mesajında, şu ifadelere yer verdi: “ Karşılıksız sevginin, sonsuz özverinin simgesi, değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen, sözcüklerle anlatılamayan ve yeri hiçbir zaman doldurulamayan en yüce varlıktır anne. Dünyaya getirdiği evlatlarını özveriyle büyüterek koruyan, hoşgörü,sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı, en mutlu anlarımızda olduğu gibi, en zor günlerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimiz, yetiştirdikleri sağduyulu, ilkeli ve özgüvenli bireylerle sağlıklı ve gelişmiş toplumların temelini oluştururlar.

  Anne sevgisi sevgilerin en güzeli ve en yücesidir. Anne demek ilaç demek, anne demek iyilik doğruluk güzellik demektir. Canlarından can katarak varlığımızın kaynağı olan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, ilk öğretmenimiz, hayat boyu yol göstericimizdir. Hayatla aramızdaki en güçlü bağ olan annelerimiz, sevgisini ve sıcaklığını her zaman aradığımız, yeri doldurulamaz varlıklarımızdır.

  Bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, ilk öğretmen, sevgiyi, saygıyı, güzel ahlakı, mutluluğu, hayata tutunmayı ve başarmayı öğreten, yol gösterici, koruyucu ve yaşamdaki en büyük hazinemiz, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layık olan fedakar ve cefakar annelerimizin,`` Anneler Günü’nü en içten sevgi ve saygılarımla kutlarım.‘’

   

  Kaynak :
  Bu Haber 770 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.