• Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Düzce'de

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Düzce'de

  23 Şubat 2019
  Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü'nün tanıtım toplantısına katılmak üzere Düzce'ye gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ilk olarak düzce valiliğini ziyaret etti.

   
  | Devamı

  AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart yerel seçimleri için uzun zamandır üzerinde çalıştığı projelerini bugün kamuoyuna açıklıyor. 


  Lansmana katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Düzce'ye gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Dr. Fuat Oktay ilk olarak Düzce Valiliği'ni ziyaret etti. Oktay, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü ile eşi Onur Özlü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve diğer protokol üyeleri tarafından valilik binası önünde karşılandı. Karşılama heyeti ile tek tek tokalaşan ve çocuklar tarafından kendisine takdim edilen çiçeği alan Oktay ardından ziyaretini valilik makamına geçerek sürdürdü. Buradaki görüşme basına kapalı olarak gerçekleşti.   

  Kaynak :
  Bu Haber 787 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.