• Düzce'de Bahar Temizliği Kampanyası Başlatıldı.

  Düzce'de Bahar Temizliği Kampanyası Başlatıldı.

  20 Nisan 2019
  Düzce Belediye Başkanı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü bugün çalışma yeleğini giydi ve belediye personeli ile birlikte “Bahar Temizliği Kampanyası”nı başlattı.

   
  | Devamı

  Düzce Belediye Meydanı’nda başlayan etkinliğe, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Başkan Özlü’nün danışmanları, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları katıldı. Tüm Düzceliler’in bahar temizliğine davet edildiği örnek kampanya hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Özlü, mahallelerin el birliği ile temizlenmesi çağrısında bulundu.

  “Bahar Temizliği Kampanyası” başlattıklarını belirten Özlü, gerçekleştirdikleri faaliyet hakkında şunları söyledi: “Şehir Merkezi’mizdeki bütün mahallelerde, bütün cami bahçelerini, bütün mezarlıkları tertemiz yapacağız. Bu kampanyamız sadece bugün değil, Ramazan Bayramı’na kadar sürecek. Bir söz vardır, ‘Temizlik imandan gelir.’ Biz tertemiz, pırıl pırıl bir Düzce oluşturacağız. Bu nedenle göreve geldik. Bugünkü kampanyamız bu faaliyetlerin başlangıcı olacak. Karayolları Bölge Müdürü’müzle de konuştum. O da kendi sahasında çalışmalara katılacak. Düzce bizim evimiz. Bu yüzden hep beraber, bütün kurumlarımızla birlikte bu kampanyaya katılacağız.”

  Gerçekleştirilen kampanyaya katılım gösterilmesinin önemine vurgu yapan Başkan Özlü, ifadelerini şöyle sürdürdü: “Okullar ve kamu kurumları bu kampanyaya katılacak. En önemlisi Düzcelilerin bu kampanyayı sahiplenmesidir. Onlar da bu kampanyaya katılacaklar ve hep beraber evimizi tertemiz yapacağız.”  (öncü tv)


   

  Kaynak :
  Bu Haber 238 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.