• DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ KALİTE DEĞERLENDİRMESİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI.

  DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ KALİTE DEĞERLENDİRMESİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI.

  11 Eylül 2019
  Düzce İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi 27-28-29 Ağustos 2019 tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı’nca 3 günlük değerlendirmeye tabi tutulmuş ve Hastane, 100 üzerinden 94.9 puan alarak hizmet kalitesini bir kez daha tescillendi.

   
  | Devamı

  Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından görevlendirilen 5 kişilik değerlendirme ekibi Hastanemiz; Acil Servis, Ameliyathane, Tüm Üniteler (Yoğun Bakım Üniteleri, Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Diyaliz Ünitesi, Merkezi Sterilizasyon Ünitesi, Onkoloji vb.), Tüm Laboratuvarlar, Poliklinikler, Klinikler ve tüm idari birimler olmak üzere değerlendirmeden geçirmiş ve değerlendirme sonucunda 94.9 kalite puanı alan Hastanemiz; sağlıkta, kalitede ve verimlilikte bölgemizde iyi düzeyde olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.


  İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin YILMAZ Kurumun her kademesinde, tüm çalışan ve paydaşlarla, sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemimizin kurum kültürü olarak benimsenmesi, kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda tüm çalışanlarla kaliteli hizmet sunma noktasında gerekli çalışmalarımız devam etmektedir dedi.
  Dr.YILMAZ Sağlıkta Kalite değerlendirmesinin başarı ile sonuclandırılmasından dolayı tüm ekibe emek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

   

   

  Kaynak :
  Bu Haber 491 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.