• Düzce Belediyespor'un Kadınları 1.Ligde

  Düzce Belediyespor'un Kadınları 1.Ligde

  24 Mart 2019
  Adana’da bir hafta devam eden Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi Final Grubu maçlarında şampiyon olan Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübüne kaldıkları Ramada Otel işletmecisi Selçuk Tansalar, şampiyonluk pastası kesti.

   
  | Devamı

  Belediye Başkanı Da Geldi 
  Turnuvaya Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü dışında Emlak Konut, Botaş Gelişim, Fenerbahçe Gelişim, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Giresun Üniversitesi takımları katıldı. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar ve Kulüp Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu, sporcularını kutlayıp, emeği geçenlere minnettar olduklarını belirterek, “Şampiyonluk pastası sürprizi ile bizleri sevindiren Selçuk Tansalar’a da teşekkür ederiz” dediler.

  Herkese Teşekkür Etti
  Rakiplerini yenerek Türkiye Kadınlar Basketbol Ligine yükselen Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Baş antrenörü Hakan Ateş ise “Güçlü rakiplerimiz karşısında büyük mücadele örneği sergileyen sporcularıma, bizleri yalnız bırakmayan belediye başkanımıza, başkan yardımcılarımıza, kulüp başkanımıza ve emek veren herkese çok teşekkür ederim. Hedefimiz Kadınlar Basketbol Süper Ligi olacak” dedi.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 860 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.