• Düzce TSO 60 Yaşında

  Düzce TSO 60 Yaşında

  20 Nisan 2019
  Özel sektör ile devlet arasında köprü vazifesi gören, hayata geçirdiği proje ve çalışmalarla şehrin ekonomisine yön veren Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, 60. kuruluş yıldönümünü düzenlediği programla kutladı.

   
  | Devamı

  Düzce Teknopark Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ile Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Bolu TSO Başkanı Türker Ateş, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, TSO'nun eski başkanları ve iş insanları katıldı.

  Kutlama programında ilk olarak kürsiye TSO'nun en yaşlı üyesi olan Ahmet Güney çıktı. Güney'in gününün anlam ve önemine ilişkin katılımcılara hitabından sonra sözü Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin aldı.


  Düzce'nin en köklü meslek kuruluşu Düzce TSO'nun şehrin ekonomisini ve sanayisini daha iyi noktalara taşımak adına yürüttüğü çalışmalardan bahseden Şahin, 60 yıl önce kurulan Düzce TSO'nun dün olduğu gibi bugün de birlik ve beraberlik içerisinde en iyi hizmeti verme çabasında olduğunu vurguladı. Şahin sözlerine oda olarak hayata geçirdikleri projeler ile faaliyetler anlatarak devam etti

  Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli de odanın 60. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılımcılara teşekkür etti ve çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

  Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar da üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi noktasında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile yaptıkları işbirliklerine değindi.

  Ardından kürsüye çıkan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, 60. yaşını kutlayan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın özel sektör ile devlet arasında önemli bir görev üstlendiğine işaret etti. Yeni kurulanlarla birlikte 5 OSB'yi bünyesinde barındıran Düzce'de sanayi ve istihdamda önemli gelişmeler yaşandığına işaret eden Vali Dağlı, tüm kesimlerin uyum ve birlik-beraberlik içerisinde çalıştığını vurguladı.


   

  Kaynak :
  Bu Haber 517 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.