• Düzceli Sporcuların Muhteşem Başarısı

  Düzceli Sporcuların Muhteşem Başarısı

  04 Mart 2019
  Türkiye'yi ve İlimizi temsil eden Goldfit81 Spor Kulübü sporcuları, Hendek'te yapılan Kıng Of Kıng (KOK ) MuayThai Şampiyonlar gecesine damgasını vurdu.

   
  | Devamı

  Milli Takımlar Antrenörü ve Goldfit81 Spor Kulübü hocası Muhammet Biskin, tüm sporcuları kutlayarak destek olunması gerektiğini ifade etti. 


  Muhammet Biskin şampiyona ile ilgili yaptığı açıklamasında “02.03.2019 Cumartesi gecesi  Erkan Varol Organizatorlüğünde Sakarya hendekte yapılan TV 8:5 tarafından canlı olarak yayınlanan  King Of King (KOK ) MuayThai Şampiyonlar gecesine Goldfit81 Spor kulübü Düzce adına 2 sporcu ile katıldık, organizasyonu  138 ülkede canlı olarak yayınlandı.

  Geceye katılan sporcularımızdan 77 kg da Ahmet Kılıç  iranlı Dünya Şampiyonu rakibi Mahdı Şamıyı Nakavt ederek Gecenın Galıbiyetını elde etti.


  72 kg’ dövusen Nasson Tiger İlk macı Olmasına rağmen rakibine yenilerek geceyi ikinci olarak tamamladı .Ulusları arenada ülkemizi ve ilimizi başarıyla temsil eden İran Şampiyonunu yere seren sporcularımızı canı gönülden kutluyorum, başarı hepimizin, İl sporcularımıza sahip çıkalım”dedi.


   

  Kaynak :
  Bu Haber 635 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.