• Düzcespor’a Bağış Kampanyası Başlatıldı. İlk Bağışı Başkan Özlü ve Ali Dilber Yaptı…

  Düzcespor’a Bağış Kampanyası Başlatıldı. İlk Bağışı Başkan Özlü ve Ali Dilber Yaptı…

  27 Mayıs 2019
  Transfer duvarını kaldırmak için başlatılan "Düzcespor'a destek ol, yaşadığın kentin takımına sahip çık" kampanyasında ilk bağışı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Ali Dilber Yaptı.

   
  | Devamı

  3. Ligde mücadele eden Düzcespor, federasyona olan borçlar nedeni ile geçtiğimiz sezonun ara transfer döneminde transfer yapamamıştı. Bu sezonda da transfer yasağı devam ediyor. Bu durumu aşmak ve transfer duvarını kaldırmak için "Düzcespor'a destek ol,  yaşadığın kentin takımına sahip çık" kampanyası başlatıldı. Düzcespor Şıralık tesisleri toplantı salonunda kampanya ile ilgili yapılan toplantıda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzcespor Yönetim Kurulu bir araya geldi. Basına kapalı yapılan toplantının ardından açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 150 iş adamının Düzcespor’a 10 Bin TL vermesi durumunda transfer duvarının kalkacağını ve güçlü bir takım oluşturacaklarını ifade etti. Başkan Özlü ilk 10 Bin Liralık bağışı kendisi yaparak dekontunu basın mensupları ile paylaştı.


  Düzcespor Başkanı Orhan Aydın  ise “Düzcespor ile ilgili olumlu çalışmalarımız olacak Düzcesporu Hiç kimseye muhtaç etmeyeceğiz” dedi.

  Kampanyaya katılmak isteyen işadamları ve vatandaşlar için hesap numarası : HALK BANKASI DÜZCE ŞUBESİ İBAN No: TR 81 0001 2009 3270 0001 0921 44

   

  Kaynak :
  Bu Haber 872 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.