• Erdoğan Bıyık Başkanlığı İstiyor

  Erdoğan Bıyık Başkanlığı İstiyor

  22 Mart 2019
  31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri kapsamında çalışmalarını yoğun tempo ile sürdüren Milliyetçi Hareket Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a genel merkezden ve Düzce il teşkilatından tam destek gelmeye devam ediyor.

   
  | Devamı

  Yerel Seçimlere sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Düzce’de sıkılmadık el, ayak basılmadık yer bırakmadı.

  Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a seçim programında Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak, MHP Düzce Belediyesi Meclis Üyeleri, MHP Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Adayları, İl Genel Meclis Üyesi Adayları, MHP Düzce İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Kadın Kolları ve partililer eşlik etti.

  18 Mart Çanakkale Şehitleri için hazırlanan Resim sergisinin açılışına katılarak programına başlayan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Cedidiye Mahallesinde yer alan esnafları ziyaret etti. Düzce Evsiz Depremzedeler Kooperatifini ziyaret eden Bıyık, Şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Erdem Aydın için düzenlenen programa katıldı. Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Düzce’de yaşayan Erzurumluları da ofisinde kabul etti. Kültür Mahallesinde ev ziyareti gerçekleştiren Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Aziziye Mahallesinde bulunan kahvehane ziyareti ile programına devam etti. Yahyalar Mahallesinde bulunan iki kahveyi de ziyaret eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık son olarak Körpeşler ve Sarayyeri Mahalle sakinleriyle Beyaz Saray Düğün Salonunda bir araya geldi.


  Düzce Belediyesi Sergi Salonunda açılan 18 Mart Resim Sergisinin açılış programına katılan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, sergi salonunu gezdi.

  Resim serisinin ardından Cedidiye Mahallesinde yer alan esnafları ziyaret eden Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, esnaflardan destek istedi. Esnaf ziyaretlerinin ardından ofisinde Düzce’de yaşayan Erzurumluları kabul etti.

  Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Beyköy Karakol Komutanlığında görevliyken geçirdiği kalp krizi sonucu Şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Erdem Aydın’ın şehit törenine katılan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, şehit naaşının baba ocağına yola çıkmasının ardından programına devam etti. Törene Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partililer de katıldı.

  Düzce Evsiz Depremzedeler Kooperatifini ziyaret ederek kooperatif faaliyetleri ve yapımı devam eden konutlar hakkında bilgiler alan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık,  programına MHP Kadın Kolları Üyeleri ile birlikte Kültür Mahallesinde ev ziyareti ile devam etti.

  Gündüz programını tamamlayan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık akşam programı olarak kahve ziyaretleri gerçekleştirdi.

  Aziziye Mahallesinde yer alan kahve programına Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, Milletvekili Ümit Yılmaz,  İl Başkanı İlhami Caboğlu, Meclis Üyesi Adayları ve partililer tam kadro katıldı.

  Yahyalar Mahallesinde bulunan iki kahve ziyareti daha gerçekleştiren MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık son olarak Körpeşler Mahallesi sakinlerine Beyaz Saray da seslendi.

  Başkan Adayı Erdoğan Bıyık kahve programlarında yaptığı konuşmada, “ Düzce’de üretken belediyeciliği benimsetmek, üretken belediyeciliğin gereksinimlerini yerine getirmek için yola çıktık. Düzce için el ele diyerek çıkmış olduğumuz hizmet yolunda siz değerli hemşerilerimden destek istiyorum” şeklinde konuştu.

  Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen ise Köprüden sonraki son çıkış Erdoğan Bıyık diyerek Düzcelilerden destek istedi. Alperen, “ Düzce’de Milliyetçi Hareket Partisine ve Erdoğan Bıyık’a karşı çok büyük bir ilgi olduğunu görüyorum. Sürekli sizlerle bir arada oluyoruz ve bu zamana kadar hiç kimseden MHP’ye oy vermeyeceğim, kesinlikle oy vermeyeceğim kelimesini duymadım” şeklinde konuştu.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 1047 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.