• Erdoğan Bıyık Düzcelileri Davet Etti

  Erdoğan Bıyık Düzcelileri Davet Etti

  07 Şubat 2019
  Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Şube Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzcespor Kemer2003 karşılaşması için hatıra bileti alarak temsilcimize destek oldu.

   
  | Devamı

  Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 2. Grup da mücadele eden temsilcimiz Kemer2003 ile oynayacağı karşılaşmayı  cezası nedeniyle seyircisiz oynayacak. Temsilcimizi yalnız bırakmamak ve kulübe destek olmak için hatıra bileti almak isteyen Düzceliler Düzcespor Store akın etti.


  Düzcespor’u yalnız bırakmayan isimlerin arasında yer alan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Şube Başkanı Erdoğan Bıyık, hatıra bileti aldı. Yoğun seçim programına rağmen Düzcespor Store’ye giden Başkan Adayı Erdoğan Bıyık,“Düzcespor bizim ortak değerimiz. Temsilcimizi hiçbir zaman yalnız bırakmadık ve bundan sonra da bırakmayacağız. Düzcespor sevdalılarını hatıra bileti satın alarak temsilcimize destek olmaları için Düzcespor Store’ye davet ediyorum”şeklinde konuştu.


   

  Kaynak :
  Bu Haber 768 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.