• İYİ PARTİ'DEN KIRTASİYE YARDIMI...

  İYİ PARTİ'DEN KIRTASİYE YARDIMI...

  14 Eylül 2019
  2019-2020 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte İyi Parti il başkanlığı öğrencilere kırtasiye desteği veriyor.

   
  | Devamı

  Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte, ailelere destek olmak için çalışmalara başlayan İyi parti il başkanlığı, öğrencilere kırtasiye desteği veriyor.

   İyi parti kadın kolları sosyal Politikalar il başkan yardımcılığı tarafından organize edilen destek kampanyasında, Kaynaşlı ilçe başkanı  Engin Hendan tarafından belirlenen Kaynaşlılı öğrencilere okul çantaları ve kırtasiye araç gereçleri teslim edildi.

  Sosyal politikalar il başkan yardımcısı Züleyha Demirtaş, "Eğitim sezonu bir çok aile için zor başlıyor. Bizlerde ailelerimize destek olmak için çalışıyoruz. İlçe bakanlarımız tarafından belirlenen çocuklarımıza kırtasiye desteği sağlayarak ailelerimize destek olmak istiyoruz. Bugün Kaynaşlı'da çocuklarımıza okul çantası ve kırtasiye araç gereçlerimizi teslim ettik"dedi.

  Demirtaş, " Başta il başkanımız Yunus Özay Er olmak üzere, merkez ilçe sekreterimiz  Demet Boşver, merkez ilçe kadın politikalarından sorumlu başkan Yardımcımız Semiha Özdemir, ilkin Atile'ye  tüm üyelerimize ve kampanyamıza katkı sunan gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz" dedi.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 959 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.