• İYİ Parti ve CHP'den Zafer Yürüyüşü

  İYİ Parti ve CHP'den Zafer Yürüyüşü

  30 Mart 2019
  İYİ Parti ve CHP’nin ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük’ün düzenlediği ve Belediye Meydanından başlayıp, Anıtpark’ta son bulan “Zafer Yürüyüşü”ne, Düzce halkından büyük destek geldi.

   
  | Devamı

  İYİ Parti ve CHP’nin ortak Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, seçime bir gün kala düzenlediği ve adına “Zafer Yürüyüşü” diye ilan ettikleri yürüyüş Düzcelilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Yürüyüş korteji Küçük’e gösterilen ilgiden dolayı zor ilerledi.


  Vatandaşların yanı sıra, CHP ve İYİ Parti yöneticilerinin de katıldığı kortejde “İşte Düzce İşte Başkan, Düzce Seninle Gurur Duyuyor” sloganları atıldı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kortej güzergâhında yoğun güvenlik önlemleri alırken, korteje katılanlar yoğun ilgiden dolayı yaklaşık 300 metrelik yolu 1,5 saatte yürüdü.


  Kortejin ardından Anıtparkta coşkulu kalabalığa hitaben konuşma yapan Ömer Küçük, “Bize terörist diyenler, bakın bizim arkamızda Düzce halkı var. Bu alanı dolduranlar ve yürüyüşümüze katılanlar, asla terörist değil. Siz siyaset yapmak yerine, halkımızı nefret dili kullanarak kutuplaştırıyorsunuz. İnşallah 1 Nisan sabahı güneş Düzce için doğacak. Ben buna can-ı gönülden inanıyorum” dedi.


   

   

  Kaynak :
  Bu Haber 1127 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.