• Karaca: Yarın MHP Tam Kadro İstanbul’ da Olacak...

  Karaca: Yarın MHP Tam Kadro İstanbul’ da Olacak...

  22 Haziran 2019
  Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Karaca, yarın yapılacak olan İstanbul seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

   
  | Devamı

  Karaca;`` AK Parti Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için, MHP Teşkilatları olarak, çalışmalara devam ediyoruz. Yarında seçim güvenliğini sağlamak için tüm teşkilat mensuplarımız ile birlikte İstanbul’da olacağız’’ dedi.

  Yarın yenilecek İstanbul seçimlerinde Cumhur İttafıkı Binali Yıldırım ve Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu aralarında yarışacak. Seçim çalışmaları kapsamında İstanbul’a çıkarma yapan Düzce MHP Ve AK Parti Düzce İl Teşkilatları, adaylarının sandıktan birinci çıkması için seçmenle birebir temas kuruyor. İstanbul seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP  Düzce İl Başkanı Yardımcısı Hüseyin Karaca, seçim sürecinde yaptıkları çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

  MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu başta olmak üzere, Belediye Başkanları ve tüm teşkilat mensupları ile ilgili çalışmalar yaptıklarını ifade eden Karaca, `` Yaptığımız çalışmalarda hemşeri odaklı çalıştık. Yani İstanbul’da ikamet eden tüm Düzceli hemşerilerimize ulaşmaya çalıştık. AK Parti İstanbul İl Başkanı Sayın Binali Yıldırım için destek istedik. MHP olarak gerçekten İstanbullu hemşerilerimizden yoğun ilgi gördük’’ dedi.

  İl Başkanı İlhami Caboğlu Çalışmalarda Farkını Ortaya Koydu...

  İstanbul seçimleri için MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun 1 ay boyunca İstanbul’da yoğun bir tempoda çalıştığını kaydeden Karaca, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda, İl Başkanımız İlhami Caboğlu, yoğun bir tempoda çalışma sergiledi. Sayın il Başkanımız 1 ay boyunca, özelikle Düzceli hemşerilerimizin yoğun yaşadığı bölgelerde gezmediği cadde, sokak,dernek ve kıraathane kalmadı. İstanbul’da ikamet eden Düzceli hemşerilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Seçim çalışmalarında şunu gördük ki; gerçekten AK Parti’nin adayı Binali Yıldırım beye çok büyük teveccüh var’’şeklinde konuştu.

  Yarın MHP Teşkilatları Olarak Tam Kadro İstanbuldayız...

  Yarın yapılacak İstanbul Seçimleri için sandık güvenliklerini sağlamak üzere tam kadro İstanbul’da olacaklarının altını çizen Karaca, ``Biz güveniyoruz. İstanbul seçimlerini muhakkak AK Parti adayı Binali Yıldırım alacak. Bunun için MHP teşkilatları olarak, sandık güvenliğini sağlamak üzere tam kadro İstanbul’da olacağız’’ ifadelerini kullandı.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 831 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.