• Kızılay’a Teşekkür Belgesi Verildi

  Kızılay’a Teşekkür Belgesi Verildi

  21 Haziran 2019
  Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Ramazan Ayı Boyunca Yapılan Yardımlara Destek Veren Kızılay’a Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Adına Teşekkür Belgesi Verdi.

   
  | Devamı

  Bu Yıl Ramazan Ayında İhtiyaç Sahiplerine Kumanya Ulaştırılması Konusunda Düzce Belediyesi, Düzce Valiliği Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı İle Türk Kızılayı Düzce Şubesi Arasında Protokol İmzalanmıştı. 


  Protokol Kapsamında İhtiyaç Sahiplerine Kumanya Ulaştırılması Konusunda Kızılay’ın Gösterdiği Desteğe İlişkin Teşekkür Belgesi Verildi. 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Adına Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli’nin Türk Kızılayı Düzce Şube Başkanı Av. Halil Aydın’a Teşekkür Belgesi Verdiği Ziyarette Kısa Bir Açıklama Yapan Gösterişli “Türk Kızılayı Yalnızca Düzce’de Değil, Türkiye’de Değil, Tüm Dünyada Yardımlaşma Timsalidir. Bu Yıl Ramazan Ayında Yapılacak Gıda Yardımlarında Kendilerinin Büyük Desteğini Gördük. Bu Duyarlılık Ve Hassasiyet İçin De Kendilerine Sayın Başkanımız Faruk Özlü Adına Hazırlanan Belge İle Teşekkür Etmek İstedik. İş Birliği Halinde Sosyal Sorumluluk Amaçlı Çalışmalarımızın Devam Etmesini Diliyor, Kendi Adıma Da Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum” Dedi.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 849 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.