• Kooperatif Kendi İstasyonunu Açtı...

  Kooperatif Kendi İstasyonunu Açtı...

  03 Mayıs 2019
  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Kamyoncular ve Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından Küçük Sanayi Sitesi’nde yaptırılan benzin istasyonunun açılış törenine katıldı.

   
  | Devamı

  Açılış törenine MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Şoförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, kooperatif ortakları, davetliler ve vatandaşlar katıldı. 


  Düzce Belediyesi Mehter Takımının verdiği mini konserin ardından konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’ye yapılan her yatırım yanında olacaklarını belirterek ve  emeği geçenlere teşekkür ederek “Düzce’de metruk binaları yıkıyoruz. Bu binaları bize haber verin yıkacağız. İkincisi aydınlatmadığımız hiçbir park hiçbir sokak kalmayacak. Her taraf aydınlanacak. Dolayısıyla bize güvenin bize güvenmeye devam edin. Ben tekrar bu tesisin esnafımıza kazandıran emeği olan herkese teşekkür ediyorum”ifadelerinde bulundu. 


  Konuşmaların ardından dualar edilerek tesisin açılışı yapıldı.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 1001 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.