• MARKA DESTEĞİ ALMAYA HAK KAZANDILAR...

  MARKA DESTEĞİ ALMAYA HAK KAZANDILAR...

  14 Eylül 2019
  Düzce Üniversitesi’nin İhtisaslaşma Alanındaki Projesi Marka Desteği Almaya Hak Kazandı

   
  | Devamı

  Çevre ve Sağlık Alanlarında İhtisaslaşma Programı kapsamında bölgenin sürdürülebilir kalkınması için katma değerli çalışmalar yürüten Düzce Üniversitesi, yaptığı başarılı çalışmaların sonuçlarını almaya devam ediyor.  Bu kapsamda Düzce Üniversitesi’nin “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ürünleri İçin Ortak Üretim Tesisi Altyapısının Kurulması” başlıklı projesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA) 2019 Yılı Mali Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazandı.

  Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş yürütücülüğünde başvurusu yapılan ve destek almaya hak kazanan “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ürünleri İçin Ortak Üretim Tesisi Altyapısının Kurulması” projesinin imza töreni, Kocaeli’nin MARKA merkez şubesinde gerçekleştirildi.

  İmza töreni, Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş’ın, proje ile varılmak istenen hedefler ile projenin Düzce’ye ve bölgeye sağlayacağı katkılarla ilgili bilgiler paylaşması ve sözleşmeyi imzalamasının ardından sona erdi.

   

  Kaynak :
  Bu Haber 894 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.