• MHP'de Bayramlaşma

  MHP'de Bayramlaşma

  04 Haziran 2019
  Milliyetçi Hareket Partisi İl Binasında gerçekleşen bayramlaşma törenine MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, belediye başkanları, il, ilçe teşkilatları ile kadın ve gençlik kolları yönetimi ve partililer katıldı.(öncü tv)

   
  | Devamı

  Programa ayrıca AK Parti’den de katılım sağlandı. İlk olarak AK Parti’nin bayramlaşmasına katılan MHP’liler bu kez AK Partililer’i ağırladı. AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin programa katılarak MHP’lilerle bayramlaştı. 

  Cumhur İttifakı’nın biraraya geldiği bayramlaşma töreninde konuşma yapan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz şunları söyledi: “Öncelikle başı rahmet ortası mafiret sonu kurtuluş olan Ramazan Ayı’nın sonuna geldik. Bir bayrama daha ulaştık. Hep beraber çok zor günler geçirdik. Yaklaşık 8-9 ay içerisinde 2 tane seçim yaşadık. Yoğun bir dönemdi. Bu dönemi atlattık. Belediye seçimlerinde başarılı olduğumuz kanaatindeyiz. MHP’nin nasıl bir kurtuluş umudu olduğunu sizler bizlerden daha iyi görüyorsunuz. İnşallah nice nice daha çok bayramlar yaşayacağız diyorum. Herkesin bayramı mübarek olsun.”  MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu konuşmasına şöyle devam etti: “Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerle kutlar size, ailenize ve tüm İslam Alemi’ne hayırlara getirmesini temenni eder selam ve saygılarımı sunuyorum. Bu Ramazan Bayramı’nın partimiz için ayrı bir değeri var. Biliyorsunuz geçen sene Kurban Bayramı’nda bir milletvekilimiz vardı. Ramazan Bayramı’nda 5 belediye başkanımız var. Kendilerine buradan da çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu aile daha da büyüyecek. Önümüzde ki dönemde MHP olarak inşallah 10-0 ve 3 vekili almış bir siyasi parti olacağız. Ben buna inanıyorum. Bu vesileyle sizleri saygı, sevgiyle selamlıyorum.” 

  AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ‘Tüm siyasi partilerde farkındalık yaratmak istiyoruz’ diyerek beraberlik mesajı verdiği konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Bugün bayram siyasi partiler özellikle Düzce’de sayın il başkanımızla beraber tüm siyasi partilerde bir farkındalık yaratmak istiyoruz. Beraber olmak istiyoruz. Hepimizin ortak paydası Düzce’de beraber Düzce’ye katkı sağlamak istiyoruz. Bu bayram da tüm bunların güzel bir vesilesi. Tekrar bayramınızı kutluyor huzurlu günler diliyorum.”

  AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır MHP binasında gerçekleşen bayramlaşma töreninde şöyle konuştu: “Cumhur İttifakı’nın da gereği nezaketinde gereği sağolsun Ümit Vekilimiz bizi şereflendirdi bayramda o nedenle il başkanımızla beraber derhal iadeyi ziyaret gerçekleştirdik. İnşallah daha güzel günlerde Düzcemiz’de daha güzel bayramlar kutlamayı Allah nasip etsin.”


   

  Kaynak :
  Bu Haber 1735 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.