• MHP'den İstanbul Seçimlerine Destek

  MHP'den İstanbul Seçimlerine Destek

  09 Haziran 2019
  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin talimatı ile Düzce MHP İl teşkilatları da İstanbul seçimlerinde Binali Yıldırıma destek için sahaya indi.

   
  | Devamı

  MHP Düzce İl Başkanı İlhan Caboğlu, Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve teşkilat, İstanbul’a demir attı. Düzce Belediye Başkan adayı ve kısa süre önce operasyon geçiren Erdoğan Bıyık’ta teşkilat ile birlikte çalışmalara katılarak Düzce teşkilatına moral verdi, MHP, Düzce Teşkilatı, İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Bahçelievler’de çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacak.


  23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyük Şehir Belediyesi seçimleri için MHP Düzce Teşkilatı, İstanbul Bahçelievlerde kamp kurdu. Düzce Belediye Başkan Adayı olan ve kısa süre önce bir operasyon geçiren Erdoğan Bıyık’ın da katıldığı seçim çalışmalarında Düzce İl Başkanı İlhan Caboğlu liderliğinde Düzce Teşkilatı Bahçelievler semtinde kapı kapı gezerek Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a oy isteyecek. MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı ile İstanbul’da ki seçim çalışmalarına katılan Düzce MHP Teşkilatı evlerde düzenlenen toplantıların yanı sıra Kamusen’e bağlı sendikalarla da toplantılar yaptı. Yapılan toplantıya TBMM Başkan Vekili Celal Adan ile Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, İstanbul İl Başkanı da katıldı. Toplantıda Düzce İl Başkanı İ;lhan Caboğlu’ ve Düzce Teşkilatı da yer aldı. Seçim gününe kadar da İstanbul’da çalışmalarına devam edecek olan İlhan Caboğlu ve MHP Düzce Teşkilatı, Binali Yıldırım’ın seçimleri kazanması için yoğun çalışacak.   


   

  Kaynak :
  Bu Haber 1025 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.