• Taraftarlar İftarda Bir Araya Geldi

  Taraftarlar İftarda Bir Araya Geldi

  03 Haziran 2019
  Düzcespor Kırmızı Şimşekler Taraftarlar Derneği Üyeleri iftar yemeğinde bir araya gelerek yeni sezon hakkında görüş alış verişinde bulundu.

   
  | Devamı

  Düzcespor Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu iftarda bir araya geldi. Kırmızı Şimşeklerin düzenlediği iftar yemeğine Düzcespor yönetim kurulu üyesi Taner Mert, Düzcespor’u hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve her deplasmanlarda canlı yayın yapan gazeteci Cihat Tutkun, Düzcespor Kırmızı Şimşekler Dernek Başkanı Emir kirazın abisi Deniz Kiraz ve Düzcespor kırmızı şimşekler Dernek başkan yardımcısı Emrah Öksüz ve üyeler katıldı.


  Çok samimi bir hava içerisinde, dostluk ve kardeşlik duygularının paylaşıldığı iftar yemeğinde görüşlerini dile getiren Düzcespor Genel Kaptanı Taner Met, kısa süre içerisinde takımın teknik kadrosu ve futbolcularının belirleneceği, bu sezon Düzcespor’un alt yapısında yetişen futbolculara daha fazla önem verilerek takıma dahil edileceklerini ifade etti. İç saha ve dış sahada yapılan maçlarda mesafe gözetmeksizin takımlarını destekleyen Kırmızı Şimşekler Taraftar Gurubuna da Düzcespor’u yalnız bırakmadıklarını için teşekkür eden Met, taraftarın şampiyonluk konusunda acele etmeyip sadece takıma destek vermelerini, bu sayede başarının zaten geleceğini söyledi. 

   


   

  Kaynak :
  Bu Haber 1442 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.